سیتوسا یک سامانه نرم افزاری برای گردشگری سلامت است که بیمارستان ها و شرکت ها بر روی آن می توانند مشتریان بیشتری را با سهولت جذب و مدیریت کنند. برای حضور موثر در این سامانه نیاز به پیش نیاز هایی دارید:

  • لیست قیمت دلاری
  • عکس با کیفیت
  • توضیحات بیمارستان و درمان ها به زبان عربی – انگلیسی
  • مشخص کردن یک نفر بعنوان مسئول داشبورد سایت و دریافت آموزش

 

به منظور تسهیل فرایند حضور در سامانه، ما سرویس های جانبی را برای حضور بیمارستان ها و پزشکان در سیتوسا آماده کرده ایم. در صورت نیاز به هر یک از این خدمات لطفا با ما تماس بگیرید:

خدمات جانبی سیتوسا

ویژه بیمارستان ، کلینیک و پزشک

خدمات مشاوره

a. حضوری

b. آنلاین (اسکایپ)

توضیحات بیشتر

خدمات مشاوره سیتوسا با هدف بررسی اختصاصی وضعیت بیمارستان شما و ارائه ی راهکار های مشخص مبتنی بر آن وضعیت است. این خدمات توسط مشاورینی به شما ارائه می شود که سابقه فعالیت حرفه ای در گردشگری سلامت داشته اند و شما را راهنمایی می کنند تا از آزمون و خطاهای بی مورد بپرهیزید و مستقیم به سراغ بهترین استراتژی برای جذب بیشتری بیمار خارجی ممکن متناسب با ظرفیت های بیمارستان خود بروید. اگر در مورد قیمت گذاری خدمات خود سوال دارید و هنوز میزان حاشیه سود قابل قبول برای خدمات بیمارستان خود را با توجه به وضعیت رقبای ایرانی و خارجی نمیدانید با ما تماس بگیرید.

تهیه و تنظیم محتوا

a. عربی

b. انگلیسی

توضیحات بیشتر

زمانه ی فعلی دوره ی بازاریابی دیجیتال است و یک اصل در این دوره معروف است: محتوا پادشاه است. (Content is The KING) برای جلب اعتماد بیماران خارجی نیاز است بیمارستان شما و خدماتی ک ارائه می دهید به درستی معرفی شود. همه ی موارد باید گویا و شفاف باشد و دقت کنید که اگر قصد جذب بیمار خارجی دارید باید به زبان آنها سخن بگویید. بنابراین با توجه به انتخاب بازار هدف تان می توانید از خدمات تولید محتوای سیتوسا برای زبان عربی، انگلیسی و حتی روسی و آذری بهره بگیرید. ما قواعد تولید محتوای اصولی برای بیمارستان ها در زمینه گردشگری سلامت را می دانیم و شبکه ای از مترجمین حرفه ای و دست به قلم برای تولید محتوای شما در دسترس داریم، اگر هنوز مطالب کاملی برای معرفی خود به زبان های خارجی ندارید با ما تماس بگیرید.

عکس و فیلم

a. عکاسی صنعتی

b. ساخت فیلم تبلیغاتی

توضیحات بیشتر

شاید شنیده باشید که یک عکس اندازه ۱۰۰۰ کلمه تاثیر دارد. عکس ها و فیلم ها در روزگار فعلی که انستاگرام و یوتیوب سلیقه ی ذهنی مخاطبین را شکل داده است نقش مهم و موثری ایفا می کنند. اگر خودتان را جای بیمار خارجی که از فرسنگ ها آن سمت مرزها میخواهد به سمت ایران و بیمارستان شما سفر کند بگذارید حتما به او حق می دهید که بداند قرار است کجا جراحی شود؟ آیا عکس های با کیفیت از اتاق عمل یا فضای بخش و پذیرش بیمارستان دارید؟ فیلم های تبلیغاتی چطور؟ اگر می خواهید بیمارستان خود را حرفه ای پرزنت کنید و بیماران خارجی بیشتری جذب کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم. تجربه خوبی از پروژه های عکاسی و فیلمبرداری از بیمارستان ها داریم و خروجی استانداردی از کار به شما ارائه می کنیم.

فرم درخواست خدمات